Close
  • Основен
  • /
  • Телевизия
  • /
  • График на премиерата за есенна телевизия за 2020 г .: Списък на нови и завръщащи се предавания

График на премиерата за есенна телевизия за 2020 г .: Списък на нови и завръщащи се предавания


кифер Съдърланд беглецът киби

Всяка есен феновете на най-големите телевизионни предавания се стичат на екраните си, за да продължат там, където любимите им герои и сюжетни линии са спрени месеци по-рано, но тази есен очевидно е различна от почти всяка друга година в историята на медията. Ако научихме нещо до този момент през 2020 г., знаем, че нормалният ред на живота ни вече не е такъв, какъвто беше, и същото важи и за телевизионните продукции, повечето от които бяха затворени през голяма част от пролетните и летните месеци.

В този момент от годината обикновено имаме солидна представа кога публиката ще гледа многогодишни любими като Закон и ред: SVU, NCIS, Живите мъртви и много други победители в рейтингите, но е трудно да се планират премиери на шоу, когато епизодите все още не са заснети. Не всичко обаче е обречено и мрачно, тъй като има някои страхотни нови и завръщащи се предавания, в които вече са определени премиерни дати, водещи до телевизионния сезон есен 2020, което е нещо, от което всеки един от нас трябва да се вълнува.


С множество церемонии по награждаване, спортни събития, риалити състезания и други телевизионни промоции, все още има доста, за да натоварим ежедневните си графици и това дори не говори за предстоящите президентски дебати, които трябва да се проведат от септември. По-долу е текущият списък на шоуто (както по сценарий, така и по сценарий), които в момента са заключени, за да поемат нашите телевизори през есента на 2020 г. Моля, имайте предвид, че този график може и ще се промени през следващите месеци, така че не забравяйте да маркирате и проверите обратно за най-актуалната информация. (По-долу са всички часове по източно стандартно време и чисто нови програми са отбелязани във всички главни букви.)

луцифер сезон 5 черно и бяло

Август ТВ премиери

Графикът за есента 2020 не губи време за започване, с доста забележителни шоута и промоции, които да следите, докато лятото преминава към есента. Немалко сериали удрят ефира за първи път, като например Беглецътрестартиране и внос от Обединеното кралство като Коронери Мъртви пиксели, докато дългогодишните фаворити харесват Истинските домакини от Потомак , Кристина на брега, и HBO спортна документална поредица Твърди удари(навлизайки в 15-ия си сезон в година, в която силно липсват спортове), също всички са планирани да се върнат в този винаги натоварен месец.


Събота, 1 август

The Go-Go's - Showtime - 21:00 (Документален)

Неделя, 2 август

СВЪРЗАНИ - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
Истинските домакини от Потомак сезон 5 - Браво - 20:00 (Реалност)
TASKMASTER - CW - 8 вечерта. (Comedy Game Show)
FRIDGE WARS - CW - 21:00 (Шоу на игра за готвене)


Понеделник, 3 август

ИМИГРАЦИОННА НАЦИЯ - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
ФУГИТИВЪТ - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (драма)

Вторник, 4 август

MYSTERY LAB - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
Задния двор завист сезон 2 - Браво - 22:00 (Реалност)


Сряда, 5 август

НАЙ-ТЪРСЕНИ В СВЕТА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
Сом: Телевизионното предаване Сезон 8 Лятна премиера - MTV - 20:00 (Реалност)
Big Brother All-Stars сезон 22 (специално време) - CBS - 21:00 (Състезание)
ИСТИНСКИ ЖИВОТ ПРЕДСТАВЯ: КАРАНТИНСКИ ИСТОРИИ - MTV - 21:00 (Документи)
КОРОНЕР - CW - 21:00 (Драма)
Marrying Millions: Steaks With Snakes Season 2 - Lifetime - 22:00 (Реалност)

Четвъртък, 6 август

ЗВЕЗДЕН ТРЕК: ДОЛНИ ПАЛУБИ - CBS All Access - 3:01 ч. (Анимационна комедия за възрастни)
The Rain Season 3 - Netflix - 3:01 ч. (Научна фантастика)
Седемте смъртни греха: Имперският гняв на боговете сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (аниме)
HITMEN - Паун - 3:01 ч. Сутринта (комедия)
Кристина на брега сезон 3 - HGTV - 21:00 (Реалност)

Петък, 7 август

Продавам Sunset Season 3 - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
Открито море сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. (Мистерия)
Закачи го! Мексико сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по печене)
WIZARDS: ПРИКАЗКИ ЗА АРКАДИЯ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Деца
ПЕЙ! ГЕРМАНИЯ - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по пеене)
МЪЖКИ СЪЗДАВАНИЯ - Netflix - 3:01 ч. (Nature Series)
НЛО ЕВРОПА: НЕ РАЗКАЗАНИТЕ ИСТОРИИ - Дисни + - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
PAN Y CIRCO - Amazon - 3:01 ч. (Политика на реалността)
БЪДЕ РУБЕН: МНОГО СЪВРЕМЕННА СЕМЕЙСТВО - CW - 21:00 (Реалност)

Събота, 8 август

Лиценз за убиване на сезон 2 (специално време) - кислород - 19:00 (Реалност)
PGA Championship 2020 - CBS - 20:00 (Спорт)
ЛЮБОВ НА ОСТРОВ ХАРБЪР - Отличителна черта - 21:00 (ТВ филм)
JODI ARIAS: CELLMATE SECRETS - Живот - 21:00 (Специално истинско престъпление)


Неделя, 9 август

PGA Championship 2020 Ден 2 - CBS - 20:00 (Спорт)
ОЦЕЛЯВАНЕ НА JEFFREY EPSTEIN - Доживот - 20:00 (Документи)
Endeavour Сезон 7 - PBS - 21:00 (Драма)
ЛОВАМЕ ЗАЕДНО - Време за показване - 22:00 (Драма)

Понеделник, 10 август

YOLO: CRYSTAL FANTASY - Плуване за възрастни - 12 ч. (Анимационна комедия за възрастни)
ЗА ЛИЦЕ - Apple TV + - 3:01 ч. (Beauty Miniseries)
УБИЙСТВА В МАПЛУОРТ - Куиби - 3:01 ч. Сутринта (комедия)
ИГРА НА: КОМЕНДНО КРОССОВЕРНО СЪБИТИЕ - Netflix - 3:01 ч. (Конкурс по комедия)
ДРУГИЯТ - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (UK Comedy)

Вторник, 11 август

КНИГАТА НА ТАЙНИТЕ НА АМЕРИКА: СПЕЦИАЛНО ИЗДАНИЕ - История - 21:00 (Исторически документи)
Hard Knocks Season 15 - HBO - 22:00 (Спортни документи)
УДВОЯВАНЕ НА ДЕРИКОС: МНОГО УМНОЖЕНИ! - TLC - 22:00 (Реалност)

Сряда, 12 август

(UN) WELL - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
America's Got Talent (New Time Slot) - NBC - 20:00 (Състезание)
Big Brother Season 22 (New Time Slot) - CBS - 20:00 (Състезание)
Твърди като нокти (нов слот за време) - CBS - 21:00 (Състезание)
ХРОНИКИ НА РЪФ РАЙДЪРС - ЗАЛОЖЕНИЕ - 22:00 (Документи)

Четвъртък, 13 август

Infinity Train Сезон 3 - HBO Макс - 3:01 ч. (Анимирана драмедия)
SELENA + CHEF - HBO Max - 3:01 ч. Сутринта (готвене)
ПЕТ СПАЛНИ - Паун - 3:01 сутринта (австралийска комедия)

Петък, 14 август

Тед ласо - Apple TV + - 3:01 ч. Сутринта (комедия)
НАЙ-ГОЛЯМАТА СЪСТЕЗАНИЯ В СВЕТА: ЕКО-ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО FIJI - Amazon - 3:01 ч. (Състезание за реалност)
3% сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (дистопичен трилър)
КРАЖБА НА ВЕКА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Криминален трилър)
Glow Up Season 2 - Netflix - 3:01 ч. (Конкурс за красота)
ЛИВИТЕЛИ ЗА ТИЙНЕДЖ БОНТИ - Netflix - 3:01 ч. (Екшън комедия)
ГОЛЯМОТО ХИСТ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
АЛАСКА СПАСЯВАНЕ НА ЖИВОТНИ - Дисни + - 3:01 ч. (Реалност на природата)
СПАСЕНЕ НА ЖИВОТНИ В ДЖУНГЛ - Дисни + - 3:01 ч. (Реалност на природата)
ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО НА SAM's ZOOKEEPER - Дисни + - 3:01 ч. (Реалност на природата)
NATURE BOOM TIME - Disney + - 3:01 сутринта (Nature Reality)
СВЕТЪТ НА СКУБА САМ - Дисни + - 3:01 ч. (Реалност на природата)
ПРОСТРАНО - Дисни + - 3:01 ч. (Научна реалност)
ДИВИ КОТКИ НА ИНДИЯ - Дисни + - 3:01 ч. (Реалност на природата)
Странен, но истински сезон 3 - Дисни + - 3:01 ч. (Реалност на природата)

Събота, 15 август

Рита сезон 5 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Stranger Season 2 - Netflix - 3:01 ч. (Криминална драма)

Неделя, 16 август

Психо снаха - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Летната премиера на цирка 5 сезон - Време за показване - 20:00 (Реална политика)
ЛЮБОВНА СТРАНА - HBO - 21:00 (Драма на ужасите)
DARCEY & STACEY: НЕЩАТА СЕ ПРОМЕНЯТ - TLC - 22:00 (Реалност)

Понеделник, 17 август

Punk'd Season 2 - Quibi - 03:01 ч. (Реалност)
Glitch Techs Сезон 2 - Netflix - 03:01 ч. (Семейно анимирано)
Ейми Шумер се учи да готви сезон 2 - Храна - 22:00 (Готвене)

Вторник, 18 август

СОЗНАНОТО (американска премиера) - Сънданс сега - 3:01 ч. (Канадско истинско престъпление)
DEAD PIXELS (американска премиера) - CW - 20:00 (Великобритания комедия)

Сряда, 19 август

Правила за семейството на DeMarcus - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
HIGH SCORE - Netflix - 3:01 ч. (Документи за видеоигри)
DODGEBALL THUNDERDOME - Discovery - 21:00 (Състезание)
РАЗРАСТВАНЕ НА БЕЛУСИ - Откритие - 22:00 (Реалност)

Четвъртък, 20 август

ДЖОН СЕ ОПИТА ДА СЕ СВЪРЖЕ С ИЗВЪНЗЕМНИЦИ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (документален филм)
BIOHACKERS - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
GREAT PRETENDER - Netflix - 3:01 ч. (Криминална драма)
SINGLETOWN - HBO Max - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ФЪНДЖИС - HBO Макс - 3:01 ч. (Анимационна комедия)

Петък, 21 август

Луцифер Сезон 5 Част 1 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ЗАКЛЮЧВА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта ( Анимационна комедия за възрастни )
Възстановители на Rust Valley сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. (Подобрение на дома)
ALIEN TV - Netflix - (Детска комедия)
Намери ме в Париж Сезон 3 - Hulu - 03:01 ч. (YA Dramedy)
DRAG RACE НА РУПАУЛ: VEGAS REVUE - VHI - 20:00 (Състезание)

Събота, 22 август

ЛЮБОВ ПО ВРЕМЕТО НА КОРОНА: КУРСЪТ НА ЛЮБОВТА - Свободна форма - 20:00 (Комедия)

Неделя, 23 август

Хората от Аляска Буш сезон 12 - Откритие - 20:00 (Реалност)
РЕАЛТОР, КОЙТО НЕМИЛЪТ - Живот - 20:00 - (ТВ филм)
ЗАКЛОНЪТ - HBO - 22:00 (Истински престъпни документи)

Понеделник, 24 август

ДОБРО! - Quibi - 03:01 ч. (Game Show)
Рено 911 сезон 8 - Куиби - 3:01 ч. (Комедия)
Остров на любовта сезон 2 - CBS - 20:00 (Състезание)

Вторник, 25 август

Дрънкулки сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ПРЕКРАСНАТА ЛАБОРАТА НА ЕМИЛИ - Netflix - 3:01 ч. (Детска наука)
The Haves and Have Nots Сезон 7 Лятна премиера - СОБСТВЕНО - 20:00 (Драма)

Сряда, 26 август

DO DO SOL SOL LA LA SOL - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
НЕЙНИЯТ МАЙКА УБИЙЦ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
КЪЩА НА МИЛИОН ДОЛАР ПЛАЖ - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)

Четвъртък, 27 август

Aggretusko сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (аниме)
ПОРЪЧКА НА ЩАСТИЕТО НА RAVI PATEL - HBO Max - 3:01 ч. (Документи)

Петък, 28 август

НЕИЗВЕСТНИ ПРОИЗХОДИ - Netflix - 3:01 ч. (Криминален трилър)
Cobra Kai Seasons 1-2 - Netflix - 3:01 ч. (Спортно действие)
Аз съм убиец: ИЗПУСКАН - Netflix - 3:01 ч. (Истинска престъпна документация)
PRIME REWIND: ВЪТРЕ МОМЧЕТА - Amazon - 3:01 ч. (Документи)
PHINEAS & FERB: КАНДАС ПРОТИВ ВСЕЛЕНАТА - Дисни + - 3:01 ч. Сутринта (ТВ филм)

Събота, 29 август

СОРОРИТЕ ТАЙНИ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Неделя, 30 август

ТАЙНИ В ДЪРВОТО - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
2020 MTV Video Music Awards - MTV - 21:00 (Награда)
ЛЮБОВНА ИЗМАМА - Шоу - 21:00 (Документи)

Понеделник, 31 август

ПЛАНЕТНА ЗЕМЯ: ПРАЗНИК - AMC, IFC, BBC Америка, Сънданс - 20:00 (Научна специалност)

кифер Съдърланд беглецът киби

Септември ТВ премиери

Септември обикновено е, когато публиката вижда най-тежките нападатели на телевизията, които се готвят за мрежови премиери, но тазгодишният състав ще бъде малко по-различен, поне засега. Все още нямаме дати за представления като триото на Dick Wolf Чикагодрами по NBC или комедии на CBS като Младият Шелдънили Кварталът, но фенове на оригиналната поредица на Amazon Момчетатаще се радва, когато удари супергерой тъмна комедия се завръща този месец. И всички тези фенове на НФЛ (и феновете на спорта като цяло), които гладуват за спорт на живо, вероятно ще се радват да видят дати, определени за предварителното завръщане на футбола.

Вторник, 1 септември

METRO SEXUAL - Crackle - 3:01 ч. Сутринта (австралийска комедия)
Република Дойл сезон 6 - Овация - 4 ч. Сутринта (канадски драмеди)
Teem Mom 2 Сезон 10 - MTV - 20:00 (Реалност)
Supernanny Season 8 Midseason Premiere - Цял живот - 20:00 (Реалност)
16 И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ - MTV - 21:00 (Реалност)
ТРАНСПЛАНТ - NBC - 22:00 (Медицинска драма)

Сряда, 2 септември

МАСА ЗА ШЕФАНА: Барбекю - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (готвене)
ЛОШО МОМЧЕ МИЛИАРДЕРИ - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
Къща на Пейн Сезон 7 - BET - 20:00 (Комедия)
ПОМОЩ ЗА ЖИВОТ - ЗАЛОЖ - 21:00 (Комедия)
Ghosted: Love Gone Missing Season 2 - MTV - 21:00 (Реалност)

Четвъртък, 3 септември

А. П. Био сезон 3 - Паун - 3:01 ч. (Комедия)
ВЪЗГЛАВЕНИ ВЪЛКИ - HBO Max - 3:01 ч. (Научна фантастика)
ЗВУКИТЕ - Acorn TV - 3:01 ч. (Трилър)
МЛАДИЙ УОЛЛАНДЪР - Netflix - 3:01 ч. (Криминална драма)
Погребан в задния двор: Кръв в задния двор - кислород - 20:00 (Истинско престъпление)
ДР. PIPPLE POPPER: ПРЕДИ POP - TLC - 22:00 (Реалност)

Петък, 4 септември

Момчетата 2 сезон - Amazon - 3:01 ч. (Superhero Dramedy)
AWAY - Netflix - 3:01 ч. (Sci-Fi драма)
ЗЕМЯТА ДО НЕД - Дисни + - 3:01 ч. (Куклено токшоу)
НОЩИ + КРОСТОВЕ - Паун - 3:01 ч. (Драма във Великобритания)
Истинските братя на долината Сими Сезон 3 Есенна премиера - Facebook Watch - 15:00 (Комедия)

Събота, 5 септември

Вкусна госпожица Браун: Грил с момичетата Сезон 3 - Храна - 12:00 (Готвене)
Черна любов сезон 4 - СОБСТВЕН - 22:00 (Драма)

Неделя, 6 септември

Прекъснат сезон 28 - кислород - 18:00 (Реалност)
Top Gear Season 28 - BBC America - 20:00 (Реалност)
POWER BOOK II: GHOST - Starz - 21:00 (Драма)
Нецензуриран сезон 3 - TV One - 22:00 (Celeb Docuseries)
Bar Rescue Season 7 Fall Premiere - Paramount - (Реалност)

Понеделник, 7 септември

Избран сезон 2 - Quibi - 3:01 ч. (Reality Romance)
MADAGASCAR: МАЛКО ДИВО - Hulu - 3:01 ч. Сутринта (анимирано)
ЗАПИС НА МЛАДЕЖ - Netflix - 3:01 ч. (Корейска драма)
Американски войн нинджа сезон 12 - NBC - 20:00 (Състезание)
Живот под нулата Сезон 14 - NatGeo - 20:00 (Реалност)
ЖИВОТ ПОД НУЛА: СЛЕДВАЩО ПОКОЛЕНИЕ - NatGeo - 21:00 (Реалност)
ДЯВОЛСКИЯТ ПЪТ: ИСТИНСКАТА ИСТОРИЯ ЗА ЕД И ЛОРАНИН ​​УОРАН - Travel Channel - 21:00 (Специален ужас)
Обичайте го или го избройте Сезон 16 - HGTV - 21:00

Сряда, 9 септември

Най-добрият сезон на Лос Анджелис - Спектър - 3:01 ч. (Криминална драма)
WOKE - Hulu - 3:01 ч. (Комедия)
ОРГАНИЗИРАЙТЕ С РЕДАКТИРАНЕТО НА ДОМА - Netflix - 3:01 ч. (Обновяване на дома)
Брат Vs. Брат сезон 7 - HGTV - 21:00 (Обновяване на дома)

Четвъртък, 10 септември

ДЖУЛИ И ФАНТОМИТЕ - Netflix - 3:01 ч. (YA Музикална комедия)
Сезонът на подаръците 2 - Netflix - 3:01 ч. (Турска фантастична драма)
Футболна нощ в Америка сезон 15 (Специална вечер) - NBC - 19:30 (Спорт)
Неделя вечер по футбол сезон 34 (Специална вечер) - NBC - 20:15 ч. (Спорт)
ТАМАР БРАКСТЪН: ВЗЕМЕТЕ ЖИВОТ! - НИЕ - 22:00 (Реалност)

Петък, 11 септември

Херцогинята - Netflix - 3:01 ч. (Комедия)
Семеен бизнес сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Френска драма)
Pokémon Journeys Season 23 Fall Premiere - Netflix - 3:01 ч. (Аниме)
The Loud House сезон 5 - Nickelodeon - 19:00 (Деца анимирани)
ПРОДАВАМЕ ГОЛЕМИЯТ ЛЕСНО: UPTOWN MANSION VS. LAKEFRONT ESTATE - HGTV - 21:00 (Реалност)

Събота, 12 септември

БРЕГОВИ ЕЛИТИ - HBO - 8-9: 30ч. (Комедиен телевизионен филм)
ПОМОГНЕ! РАЗБИХ КЪЩАТА СИ - HGTV - 20:00 (Реалност)
Скрит потенциал Сезон 3 - HGTV - 21:00 (Реалност)
48 часа сезон 33 - CBS - 22:00 (Новини)

Неделя, 13 септември

Футболна нощ в Америка сезон 34 (премиера на слот във времето) - NBC - 20:15 ч. (Спорт)
Power Book II: Ghost (нов слот за време) - Starz 20:00 (Драма)
Нашият президент на карикатурите сезон 3 - Време за показване - 20:30 ч. (Анимирана комедия)
Хелоуин войни: Monster Road Trip сезон 10 - Храна - 21:00 (Състезание)

Понеделник, 14 септември

Tigtone сезон 2 - Плуване за възрастни - 12 ч. (Комедия)
БЕЗЖИЧЕН - Quibi - 3:01 ч. (Криминален трилър)
Футбол в понеделник вечер сезон 51 (Игри гръб към гръб) - ESPN - 19:10 (Спорт)
Танцуваме със звездите сезон 29 - ABC - 20:00 (Състезание по танци)
ТРЕТИ ДЕН - HBO - 21:00 (Мистериозна драма)
Хелоуин първенство по печене: Призрачно домакинство - Храна - 21:00 (Състезание)
ПОГРАНЕН - Epix - 22:00 (Исторически документи)
Ние сме тези, които сме - HBO - 22:00 (Драма)

Вторник, 15 септември

Taco Chronicles сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (готвене)
Рехабилитация на ветровития град 2 сезон - HGTV - 21:00 (Реалност)
Tosh.0 Сезон 12 - Comedy Central - 22:00

Сряда, 16 септември

Бебешки сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ПРЕДИЗВИКАТЕЛ: ФИНАЛЕН ПОЛЕТ - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
Криминален: Великобритания сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Криминална драма)
MeatEater Сезон 9 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (готвене)
Подписва сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ПЕЙ! - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по пеене)
СЦЕНА - Hulu - 3:01 ч. (Комедия в Обединеното кралство)
55-та годишна награда на Академията за кънтри музика - CBS - 20:00 (Награда)
Archer Season 11 - FXX - 22:00 (Анимационна комедия за възрастни)

Четвъртък, 17 септември

ИЗЛЕЗАНЕ - Паун - 3:01 ч. (Канадска драма)
ДРАГОНСКА ДОГМА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (аниме)
ПОСЛЕДНАТА ДУМА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ГОЛЯМАТА ГРЪНКА ХВЪРЛЯ НАДОЛУ Сезони 1-3 - HBO Макс - 3:01 ч. Сутринта (Реалност)
ЕДИН ЗЕМЕН МОСТ - Сънданс сега - 3:01 ч. (Криминална драма)
SPIDES - Crackle - 3:01 ч. Сутринта (Sci-Fi)
В крак с сезона на Кардашианс 18 (есенна премиера) - E! - 8 вечерта. (Реалност)
Четвъртък вечер футбол сезон 14 - НФЛ мрежа - 20:20 ч. (Спорт)
Прелистване 101 с / Тарек Ел Муса Сезон 1 Премиера в средния сезон - HGTV - 21:00 (Обновяване на дома)
ПЪРКЪТ НА БРЕДШО - Е! - 9 вечерта. (Реалност)
Убиецът до мен сезон 3 - Откриване на разследването - 22:00 (Истинско престъпление)

Петък, 18 септември

Pen15 Сезон 2 - Hulu - 03:01 ч. (Комедия)
JURASSIC WORLD: CAMP CRETACEOUS - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (YA Animated Adventure)
АМЕРИКАНСКО ШАУЗЕ НА БАРБЕКЮ - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по готвене)
ПРЕГЛЕД - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драматичен трилър)
ДЪЛЪГ ПЪТ НАГОРЕ - Apple TV + - 3:01 ч. (Реалност за пътуване
Ставане на сезон 2 - Дисни + - 03:01 ч. (Документи)
НАЙ-СМЕШНИТЕ ЖИВОТНИ В СВЕТА - CW - 21:00 (Клип шоу)

Събота, 19 септември

БЕНЕДИКТ МЪЖЕ - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (спортни документални серии)
ТАЙНИЯТ ЖИВОТ НА СУРОГАТ НА ЗНАМЕСТИЕ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
ЛЮБОВ НА ДЕЙЗИ ХИЛС - Отличителна черта - 21:00 (ТВ филм)

Неделя, 20 септември

60 минути сезон 53 - CBS - 19:30 ч. (Новини)
72-та награда 'Еми' - ABC - 20:00 (Показване на награди)
НЕЙНАТА СМЪРТНО ЗАХАРНА ТАТА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Последно танго в Халифакс сезон 4 - PBS - 20:00 (Великобритания Dramedy)

Понеделник, 21 септември

Bang Season 2 - Acorn TV - 03:01 ч. (Драма)
The Yorkshire Vet Season 9 - Acorn TV - 03:01 ч. (Документи)
ОПРЕКОМАНЕ НА ГРАВИТАЦИЯТА: НЕИЗКАЗАНАТА ИСТОРИЯ ЗА ЖЕНСКАТА ГИМНАСТИКА - YouTube - 3:01 ч.
Big Hero 6 The Series Season 3 - Disney XD - 7:30 ч. (Анимационно детско шоу)
ПЪТИ БОГАТ - ЛИСИЦА - 21:00 (Драма)

Вторник, 22 септември

Джак Уайтхол: Пътувания с баща ми сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
ПЛЕЙБУКЪТ - Netflix - 3:01 ч. (Спортен анализ)
KAL PENN ОДОБРЯВА ТОВА СЪОБЩЕНИЕ - Freeform - 22:30 (Комедиен вариетет)

Сряда, 23 септември

КОНСОЛНИ ВОЙНИ - CBS пълен достъп - 3:01 ч. Сутринта (документален филм)
Маскираната певица сезон 4 - FOX - 20:00 (Състезание по пеене)
АГЕНТИ НА ХАОСА - HBO - 21:00 (Политически документи)
МОГА ДА ВИДЯ ВАШИЯ ГЛАС - Fox - 21:00 (Състезание по пеене)

Четвъртък, 24 септември

The Chef Show сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Пътуване с храна)
HAUTE DOG Част 1 - HBO Max - 3:01 ч. (Състезание за реалност)
УБИЙСТВАТА В ФЕРМАТА В БЯЛА КЪЩА - HBO Макс - 3:01 ч. (Драма за истинска престъпност)
Семейни вражди на знаменитости сезон 7 - ABC - 20:00 (Шоу)
Press Your Luck Season 2 - ABC - 21:00 (Шоу)
Мач Игра Сезон 6 - ABC - 22:00 (Шоу)
Bridezillas Season 13 - WE - 22:00 (Реалност)

Петък, 25 септември

UTOPIA - Amazon -
ФЕРНАНДО - Amazon - 3:01 ч. (Документи)
МАГИЯТА НА ЖИВОТНОТО КРАЛСТВО НА ДИСНИ - Дисни + - 3:01 ч. (Документи)
ШКОЛНИТЕ МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
COUNTRY-ISH - Netflix - 3:01 ч. (Музикална драма)
SNEAKERHEADS - Netflix - 3:01 ч. (Комедия)
Голямото британско шоу за печене сезон 8 - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по готвене)
ТЕХРАН - Apple TV + - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ДИВОСТ НА ГРЕШКА - FX - 20:00 (Истински престъпни документи)
Най-великите #AtHome Videos Сезон 1 Есенна премиера - CBS - 20:00 (Вирусно видео клип шоу)
ШОУТО НА ЯНТАРЕН РУФИН - Паун - 21:00 (Радио-телевизионно интервю)
Dateline Season 29 - NBC - 22:00 (Новини)

Неделя, 27 септември

МАГИЧЕСКИ ПРИЯТЕЛСТВО ЗА ПРИЯТЕЛСТВО - Syfy - 12 ч. (Анимационна комедия за възрастни)
WILD LIFE - Syfy - 12 ч. (Анимационна комедия за възрастни)
Сезон 32 на Симпсън - FOX - 20:00 (Анимирана комедия)
iHeartRadio Music Festival Night 1 - The CW - 20:00 (Специален концерт)
Bless The Harts Сезон 2 - FOX - 20:30 ч. (Анимирана комедия)
Боб бургери сезон 11 - FOX - 21:00 (Анимирана комедия)
Fargo Season 4 - FX - 21:00 (Криминална драма)
ПРАВИЛОТО НА КОМИ - Време за показване - 21:00 (Политическа драма)
Family Guy Season 19 - FOX - 21:30 (Анимационна комедия за възрастни)

Понеделник, 28 септември

ЧИИ ГЛАСУВАТ БРОЙКИ, ОБЯСНЕНИ - Netflix - 03:01 ч. (Документи)
ОЧАКВАНОТО - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (ужас)
ЗАЕДНО ВЪЗГЛАЖДАМЕ: НЕКОМПРОМИЗИРАНАТА ИСТОРИЯ ЗА ГРМ ЕЖЕДНЕВНО - YouTube - 12:00 (Документален)
Спешен разговор - ABC - 22:00 (Документи)

Вторник, 29 септември

ИСТИНСКИ ЦВЕТОВЕ - Паун - 3:01 ч. (Документи)
iHeartRadio Music Festival Night 2 - CW - 20:00 (Специален концерт)
НАЙ-СЛАБА ВРЪЗКА - NBC - 20:00 (Шоу)
Първият президентски дебат - ABC, CBS, NBC, FOX - 21:00 (Политика)
Малки хора, Голям световен сезон 18 - TLC - 21:00 (Реалност)

Сряда, 30 септември

South Park: The Pandemic Special - Comedy Central - 20:00 (Специална едночасова комедия)

Итън Хоук в The Good Lord Bird

Октомврийски телевизионни премиери

Все по-малко се знае за това, което ще запълни първоначалните часове на телевизията, когато става въпрос за по-късните есенни месеци, като не е потвърдено твърде много за месец октомври, поне освен завръщането на Fox Четвъртък вечер Футболи първата голяма телевизионна поредица на Итън Хоук, която ще излезе Време за шоу . Ще се проведат и вторият и третият президентски дебати, които биха могли абсолютно да привлекат огромна публика. Но проверете отново, тъй като най-вероятно ще бъдат добавени още предавания през следващите седмици и месеци.

Четвъртък, 1 октомври

ЛАНДОНСКИ БАНДИ - AMC + - 3:01 ч. (Криминална драма)
ОТРОВИТЕ НА SALISBURY - AMC + - 3:01 ч. (Драма за истинска престъпност)
Кармен Сандиего сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. (Анимирани деца)
ДОБРО УТРО, ВЕРЕНИЦА - Netflix - 3:01 ч. (Бразилска криминална драма)
КОД 404 - Паун - 3:01 ч. (Комедия в Обединеното кралство)
Часът на тази стара къща сезон 19 - PBS - 20:00 (Обновяване на дома)
Американски берачи сезон 22 - История - 21:00 (Реалност)
КРИПТАЛИ - BBC Америка - 22:00 (Поредица от късометражни филми)

Петък, 2 октомври

МОНСТЕРЛАНД - Хулу - 3:01 ч. (Антология на ужасите)
ЕМИЛИ В ПАРИЖ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Драмеди)
SONG EXPLODER - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Music Docuseries)
МЪСЪК СВЯТ Част 1 - Apple TV + - 3:01 сутринта (Nature Docuseries)
Бос под прикритие сезон 10 - CBS - 21:00 (Реалност)
Warrior Season 2 - Cinemax - 22:00 (Екшън драма)

Събота, 3 октомври

УМИРАЙТЕ ДА БЪДЕТЕ НАЖИДАТЕЛ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
СТРАНА В СЪРЦЕ - Отличителна черта - 21:00 (ТВ филм)
Austin City Limits Сезон 46 - PBS - 23:00 (Музика)
Saturday Night Live Season 46 - NBC - 23:30 (Скица комедия)

Неделя, 4 октомври

Пандора сезон 2 - CW - 20:00 (Sci-Fi)
ТАЙНИ ЗА НАЗДРАВЕН ОТДЕЛ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
ДОБРИЯТ ЛОРД ПТИЦА - Време за шоу - 21:00 (Драма)
Британия сезон 2 (американска премиера) - Epix - 21:00 (Историческа фантазия)
ПЛЯТ И КРЪВ - PBS - 21:00 (Мистерия)
Рок енд рол пътуване със Сами Хагар Сезон 5 Есенна премиера - AXS TV - 21:00 (Music Travel)
МАГАЗИНЪТ НА КОМЕДИИТЕ - Време за показване - 22:00 (Документи)
ПЪТЕЩАТА МЪРТВИ: СВЕТ ОТВЪН - AMC - 22:00 (Драма на ужасите)
Black-ish Election Special Part 1 - ABC - 22:00 ч. (Комедия)
Първична есенна премиера на Генди Тартаковски - плуване за възрастни - 23:30 ч. (Анимирано действие за възрастни)

Понеделник, 5 октомври

GLOOP WORLD - Quibi - 3:01 ч. (Анимационна комедия Stop-Motion)
ЕСТЕСТВЕН РОДЕН НАРКО - Quibi - 3:01 ч. (Криминална драма)
Заложни звезди сезон 18 - История - 21:00 (Реалност)
КАЖЕТЕ МИ ПОВЕЧЕ С KELLY CORRIGAN - PBS - 21:00 (Интервю)
SOULMATES - AMC - 22:00 (Романтика Антология)

Вторник, 6 октомври

БЛАТНО НЕЩО (Премиера на излъчване) - CW - 20:00 (Супергерой ужас)
Ellen’s Game of Games Season 4 (Special Night) - NBC - 20:00 (Шоу)
СЛЕДВАЩ - ЛИСИЦА - 21:00 (Научно-фантастична драма)

Сряда, 7 октомври

ЛЕКАР КОЙ: БЕЗ ЛИЦЕТО - BBC Америка - 20:00 (Реконструиран сезон 8 епизоди)
ДЯВОЛИ - CW - 20:00 (Драма)
Дебатът на вицепрезидента - ABC, CBS, Fox, NBC - 21:00 (Политическа дебат)
Coroner Season 2 - CW - 21:00 (Драма)
Истинските домакини от окръг Ориндж сезон 15 - Браво - 21:00 (Реалност)

Четвъртък, 8 октомври

Supernatural Season 15 Fall Premiere - CW - 20:00 (Фантастична драма)
СВЪРЗВАНЕ ... (специално време) - NBC - 20:30 (Комедия)
The Outpost Season 3 - CW - 21:00 (Фантазия)

Петък, 9 октомври

ПЛОВЕТЕ НА СИНО ИМЕЩЕ -Netflix - 03:01 ч. (Антология на ужасите)
Ghostwriter Сезон 2 - Apple TV + - 3:01 ч. (Драмати за млади възрастни)
ДЯСНИЯТ НЕЩА - Дисни + - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Raven's Home Season 4 - Disney Channel - 20:00

Събота, 10 октомври

НАЧАЛО ЛАГЕР УБИЙЦ - Живот - 20:00 (ТВ филм)
БУКЕТ НА МОЯТ НАЙ-ДОБРИЯТ ПРИЯТЕЛ - Отличителна черта - 21:00 (ТВ филм)
AMC Visionaries: История на ужасите на Ели Рот 2 сезон - AMC - 22:00 (Реалност на ужасите)

Неделя, 11 октомври

ЧЕСТИТ НИКОГА СЛЕД - UPtv - 19:00 (ТВ филм)
ВЪЗМОЖНОСТ НА НАСТИКАТЕЛИТЕ - Живот - 20:00 (ТВ филм)
Испанската принцеса 2 сезон - Starz - 20:00 (Драма)
Fear The Walking Dead Сезон 6 - AMC - 21:00 (Драма на ужасите)

Понеделник, 12 октомври

ПОСЛЕДНИ ПОГЛЕДИ - Quibi - 3:01 ч. (Истинско престъпление)
Mystery Road Season 2 - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (австралийски новозапад)

Вторник, 13 октомври

Ергенският сезон 16 - ABC - 20:00 (Състезание за запознанства)
Намиране на своите корени Сезон 6 Есенна премиера - PBS - 20:00 (Реалност)
Разкажи ми история 2 сезон (Премиера на излъчване) - CW - 21:00 (Трилър)
ФЛАСЪТ Е ДЕКЛАСИФИЦИРАН - CBS - 22:00 (Истинско престъпление)

Сряда, 14 октомври

2020 Billboard Music Awards - NBC - 20:00 (Показване на награди)
Невероятната надпревара сезон 32 - CBS - 21:00 (Конкурс на реалността)
Sistas Season 2 - BET - 21:00 (Драмеди)

Четвъртък, 15 октомври

Baroness Von Sketch Show Сезон 5 - IFC - 12 ч. (Комедия на скици)
Star Trek: Discovery Season 3 - CBS All Access - 3:01 ч. (Научна фантастика)
СОЦИАЛНО РАЗСТОЯНИЕ - Netflix - 3:01 ч. (Драматична антология)
Вторият президентски дебат - ABC, CBS, NBC, FOX - 21:00 (Политика)
Флип или флоп сезон 9 - HGTV - 21:00 (Обновяване на дома)
Непрактични жокери: Вечеря на партита Сезон 1 Есенна премиера - truTV - 22:00 (Комедийна реалност)

Петък, 16 октомври

HELSTROM - Hulu - 3:01 ч. (Драма за комикси)
GRAND ARMY - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
РЕВОЛЮЦИЯТА - Netflix - 3:01 ч. (Историческа драма)
НЯКОЙ ТРЯБВА ДА УМРЕ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (мексиканска криминална драма)
Акула резервоар сезон 12 - ABC - 20:00 (Реалност)

Събота, 17 октомври

АМЕРИКАНСКАТА УТОПИЯ НА ДЕЙВИД БЪРН - HBO - 20:00 (ТВ филм)
ГРЕШНИЯТ ТРЕНЬОР НА НАЧИРАЧИТЕ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
СЛАДКА ЕСЕН - Отличителна черта - 21:00 (ТВ филм)

Неделя, 18 октомври

Американите най-смешни домашни видеоклипове сезон 31 - ABC - 19:00 (Клип шоу)
SUPERMARKET SWEEP - ABC - 20:00 (Game Show Revival)
БЕДСТВАТА С МАГИ КОЛ - PBS - 20:00 (Великобритания Dramedy)
КОЙ УБИВА НАЖИГАТЕЛИТЕ? - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Кой иска да бъде милионер Сезон 22 - ABC - 21:00 (Викторина)
Акули на карти 2 сезон - ABC - 22:00 (Шоу)

Понеделник, 19 октомври

Неразгадани мистерии Сезон 1 Том 2 - Netflix - 03:01 ч. (Документи)
УБИЙСТВО ОТКРИТО - Quibi - 3:01 ч. (Истинско престъпление)
The Voice Season 19 - NBC - 20:00 (Състезание по пеене)

Вторник, 20 октомври

The Voice Season 19 (Premier Time Slot) - NBC - 20:00 (Състезание по пеене)
Индексът на мизерията Сезон 2 Есенна премиера - TBS - 22:30 (Comedy Game Show)

Сряда, 21 октомври

2020 CMT Music Awards - CMT - 20:00 (Показване на награди)
The Goldbergs Season 8 - ABC - 20:00 (Комедия)
The Goldbergs Season 8 (Special Time) - ABC - 20:30 ч. (Комедия)
Семейство Конърс 3 сезон - ABC - 21:00 (Комедия)
Black-ish Season 7 - ABC - 21:30 (Комедия)

Четвъртък, 22 октомври

Третият президентски дебат - ABC, CBS, NBC, FOX - 21:00 (Политика)

Петък, 23 октомври

ВАРВАРИТЕ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
MOVE - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
PERDIDA - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ГАМБИТЪТ НА КРАЛИНАТА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
КОЛЕДА НА ЛЕД - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Goldrush Season 11 - Discovery - 20:00 (Реалност)
Ready To Love Сезон 2 - СОБСТВЕН - 21:00 (Състезание за запознанства)
ПОСТАВЕТЕ ПЪЛНЕ НА НЕГО - СОБСТВЕНО - 22:00 (Шоу за запознанства)
КАК С ДЖОН УИЛСЪН - HBO - 23:00 (Комедийна документация)

Събота, 24 октомври

КОЛЕДА НЕОГРАНЕН - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Страх за дестинация 2 сезон (есенна премиера) - Пътуване - 22:00 (Реалност)

Неделя, 25 октомври

ГОЛЕМИЯТ БРИТАНСКИ ПЪТЕН ПЪТ НА ФЛИНТОФ: ЙОРКШИР - Овация - 8:30 ч. (Пътуване)
ЗАВИНАГИ КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Аляска: Последната граница сезон 10 - Откритие - 20:00 (Реалност)
НЕОБХОДИМОТО - HBO - 21:00 (Драма)
ОБИЧАМ МОМЧЕТО МОМЧЕ: МОИТЕ НАЙ-ДОБРИТЕ МОМИЧЕТА - TLC - 22:00 (Реалност)

Понеделник, 26 октомври

Шоуто на Ерик Андре сезон 5 - Плуване за възрастни - 12 ч. (Комедийно токшоу)
Dream Corp LLC: Сезон 3 - Плуване за възрастни - 12:30 ч. (Комедия)
ХРАМ - Спектър - 3:01 ч. Сутринта (драма)
50 State of Fright Season 2 - Quibi - 03:01 ч. (Антология на ужасите)
ХРАМ - Спектър - 3:01 ч. Сутринта (Медицински трилър)
Американските скрити истории 2 сезон - Смитсониън - 20:00 (Документи)
Twisted Sisters: A Song For Sara Season 3 - ID - 21:00 (Реалност)

Вторник, 27 октомври

КРЪВТА НА ЗЕВС - Netflix - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
Chico Bon Bon: Маймуна с колан за инструменти сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. (Семейна анимация)
Ghosts Season 2 - HBO Max - 03:01 ч. (Комедия)
Fixer To Fabulous: A New Lease On Life Season 2 - HGTV - 21:00 (Реалност)
Това сме ние сезон 5 - NBC - 21:00 (Драма)

Сряда, 28 октомври

Пътуване по знаменитости с антики сезон 8 - Ovation - 6:30 сутринта (реалност)
Американска домакиня сезон 5 - ABC - 20:30 ч. (Комедия)
Марта знае за най-добър сезон 2 - HGTV - 20:00 (Реалност)
Американска домакиня сезон 5 - ABC - 20:30 ч. (Комедия)
Property Brothers: Forever Home сезон 4 - HGTV - 21:00 (Реалност)
ИЗЛОЖЕНИ МОКРИ ПАЗАРИ - заместник - 22:00 (Документи)

Четвъртък, 29 октомври

ТОВА СПАСЯНЕ НА ЖИВОТИ - CBS Пълен достъп - 3:01 ч. (Реалност)
ГРАД ТАК РЕАЛНО: ДОБРЕ ДОШЛИ В ЧИКАГО - National Geographic Channel - 19:00 (Реалност)
Death In Paradise Сезон 3 - Ovation - 19:00 (Драма)
Superstore Season 6 - NBC - 20:00 (Комедия)
Южен чар: Добрият пастир - Браво - 21:00 (Реалност)
Първите 48 сезон 22 - A&E - 21:00 (Реалност)
Court Cam Season 3 - A&E - (Реалност)
Deutschland 89 Сезон 3 - Сънданс - 23:00 (Шпионска драма)
The Holzer Files: Phantom Hand Season 2 (Special Time) - Пътуване - 23:00 (Документи)

Петък, 30 октомври

Мандалорският сезон 2 - Дисни + - 3:01 ч. (Space Western)
ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО - Amazon - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
ТЪРСЯЩИ ИСТИНАТА - Amazon - 3:01 ч. (Комедия)
Някой нахрани Фил Сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Пътуване)
ИЗМАМЕН КОЛЕДЕН РОМАНТ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
МОЕТО ГОЛЕМО ИТАЛИАНСКО ПРИКЛЮЧЕНИЕ: 1 ЕВРО МЕЧТА ДОМ - HGTV - 21:00 (Реалност)

Събота, 31 октомври

КОЛЕДА ЗА КЕНДИ КАНЕ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Iyanla: Fix My Life Сезон 7 - СОБСТВЕН - 21:00 (Реалност)

Джон Белуши в Animal House

Ноемврийски телевизионни премиери

Фенове на награди показва и Зала на славата на рокендрола ще бъде развълнуван за ноември 2020 г. Всеки, който не се е напълнил с президентски материали по времето, когато ноември се превърне, Showtime ще бъде премиерен Рейгънс, документален филм, разглеждащ наследството на бившия Президентът на САЩ Роналд Рейгън . За онези, които са болни от политика, напълно упълномощен документален филм за Джон Белуши вероятно ще свърши работа.

Неделя, 1 ноември

КОЛЕДНАТА ТЕТА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Празнични войни сезон 2 - Храна - 20:00 (Състезание по готвене)
УМИРАЙТЕ ДА БЪДЕТЕ ИЗВЕСТНИ: МИСТЕРИЯТА НА RYAN SINGLETON (двучасова премиера) - телевизия Bounce - 21:00 (Документи)
ВЪПРОС НА УБИЙЦА - ИД - 21:00 (Документи)
ROADKILL - PBS - 21:00 (Драма)

Понеделник, 2 ноември

ЮЖНИТЕ ЗАПАДНИ ТЕЛЕВИЗИИ - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (ирландски драмеди)
Can You Hear Me Сезон 2 - Netflix - 03:01 ч. (Комедия)
Q РАЗГОВОРИ - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (комедия)
ДЕСЕТ СЕДМИЦИ - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
Под палубата сезон 8 - Браво - 21:00 (Реалност)
Празнично първенство по печене сезон 7 - Храна - 21:00 (Конкуренция на храните)
Добрият лекар сезон 4 - ABC - 22:00 (Медицинска драма)

Вторник, 3 ноември

LEGO DC SHAZAM: МАГИЯ И ЧУДИЩИ - Cartoon Network - 20:00 (Анимиран специален супергерой)

Сряда, 4 ноември

ЛЮБОВ И АНАРХИЯ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Случайни актове сезон 8 - BYUtv - 19:00 (Реалност)
Property Brothers: Forever Home сезон 4 - HGTV - 21:00 (Обновяване на дома)
The A Word Сезон 3 - Сънданс - 23:00 (Британска драма)

Четвъртък, 5 ноември

КАРМЕЛ: КОЙ УБИ МАРИЯ МАРТА? - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
ПАРАНОРМАЛНО - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Ривиера сезон 3 - Сънданс сега - 03:01 ч. (Драма)
Спаси ме и сезон 2 - Паун - 3:01 ч. (Драма)
ДВЕ СЕДМИЦИ НА ЖИВОТ - HBO Max - 3:01 ч. (Ограничена серия)
Young Sheldon Season 4 - CBS - 20:00 (Комедия)
Б ПОЛОЖИТЕЛЕН - CBS - 20:30 ч. (Комедия)
Семейни ценности на Бракстън Сезон 7 - НИЕ - 21:00 (Реалност)
Първите 48 сезон 22 - A&E - 21:00 (Документи)
Ghost Adventures сезон 18 - Пътуване - 21:00 (Реалност)
Мама сезон 8 - CBS - 21:00 (Комедия)
ПЪРВИТЕ 48 ПРЕДСТАВЯТ КРИТИЧНИ МИНУТИ - A&E - 22:00 (Документи)
The Holzer Files Season 2 (Time Slot Premiere) - Пътуване - 22:00 (Документи)

Петък, 6 ноември

COUNTRY EVER AFTER - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
БЛОГЪТ ЗА КОЛЕДНИЯ ЮЛ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Събота, 7 ноември

МОЯТ МАЛКИ ПОНИ: PONY LIFE - Семеен канал на Дисни - 11:30 ч. (Семейна комедия)
Братя и сестри убийци сезон 2 - кислород - 18:00 (Документи)
НАЙ-ГОЛЕМИТЕ СЕЗОНИ НА ЗЕМЯТА - Би Би Си Америка - 20:00 (Документи)
Церемония по въвеждане на Залата на славата на рокендрола 2020 - HBO - 20:00 (Показване на награди)
ДОБРЕ ДОШЛИ ДОМА КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
НИКОГА НЕ ЦЕЛУВАЙТЕ МЪЖ В КОЛЕДЕН ПУТЕР - Отличителна черта - 20:00 (ТВ филм)
СТРАНЕН ХАСТЛ - Никелодеон - 20:30 ч. (Комедия)
ЗАД ВСЕКИ МЪЖ - СОБСТВЕН - 22 ч. (Документи)

Неделя, 8 ноември

Hell Den Season 2 - Syfy - 12 ч. (Анимационна комедия за възрастни)
Джемусетето Мачу Пикчу сезон 2 - Плуване за възрастни - 1 сутринта (анимационна комедия)
ИСТИНСКИТЕ УБИЙСТВА НА ОРАНЖЕВА ОКРУГА - Кислород - 19:00 (Документи)
МНОГО ОЧАРОВАЩ КОЛЕДЕН ГРАД - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
КОЛЕДА С ДАРЛОНИТЕ - Отличителна черта - 20:00 (ТВ филм)
NCIS: Лос Анджелис сезон 12 - CBS - 20:30 ч. (Криминална драма)
NCIS: Ню Орлиънс сезон 7 - CBS - 21:30 (Криминална драма)
ПО КАКВОТО И ДА СРЕДСТВА НЕОБХОДИМО: ВРЕМЕТО НА КРЪЩА НА ХАРЛЕМ - Epix - 22:00 (Документи)
Кошмар от реалния живот 2 сезон - HLN - 22:00 (Документи)
Yum And Yummer Сезон 3 - Кук - 22:00 (Състезание по готвене)
MOONBASE 8 - Време за показване - 23:00 (Sci-Fi комедия)

Понеделник, 9 ноември

Под прикритие сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Холандска криминална драма)
SLUGFEST - Quibi - 3:01 ч. (Документи)
ДЕСЕТ СЕДМИЦИ - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
МОЩНИТЕ - Hulu - 3:01 ч. (Детска анимационна комедия)
Mystery Road сезон 6 - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ЮЖНИТЕ ЗАПАДНИ ТВ - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Изгодни имения сезон 3 - HGTV - 21:00 (Реалност)
Предизвикателство за коледни бисквитки сезон 4 - Храна - 22:00 (Състезание по готвене)
ИНДУСТРИЯ - HBO - 22:00 (Британска драма)
„До смъртта ни направи част 2 - Откриване на разследването - 22:00 (Истинско престъпление)

Вторник, 10 ноември

УЧИТЕЛ - Хулу - 3:01 ч. (Драма)
DASH & LILY - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
TRASH TRUCK - Netflix - 3:01 ч. (Анимационен за деца)
Проклятието на дъбовия остров сезон 8 - История - 21:00 (Документи)
My Big Fat Fabulous Life Season 7 Fall Premiere - TLC - 21:00 (Реалност)
Добре дошли в Платвил - TLC - 22:00 (Реалност)

Сряда, 11 ноември

ГОЛЕМАТА КЪЩА НА ЗАБАВЛЕНИЯТА НА ЛЕТЯ ДОНА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (комедия)
ОСВОБОДИТЕЛЯТ - Netflix - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
РАДЕНА Е КРАЛИЦА - Netflix - 03:01 ч. (Документи)
РЪКОВОДСТВО ЗА ЯДЕЩА ПО СВЕТА - Hulu - 3:01 ч. Сутринта (Пътуване с храна)
Чикаго Мед Сезон 6 - NBC - 20:00 (Драма)
Чикагски пожарен сезон 9 - NBC - 21:00 (Драма)
S.W.A.T. Сезон 4 (двучасова премиера) - 21:00 (Драма)
Чикаго П.Д. Сезон 8 - NBC - 22:00 (Драма)
ИСТИНСКИТЕ ДОМАКИНИ НА ГРАД СОЛНО ЕЗЕРО - Браво - 22:00 (Реалност)

Четвъртък, 12 ноември

Смърт в рая сезон 4 - Ovation - 19:00 (Драма)
Станция 19 сезон 4 - ABC - 20:00 (Драма)
Анатомия на Грей 17 сезон (двучасова премиера) - ABC - 21:00 (Медицинска драма)
Закон и ред: SVU сезон 22 - NBC - 21:00 (Криминална драма)
Общо Bellas Season 6 - E! - 9 вечерта. (Реалност)
Chrisley Knows Best Season 8 - САЩ - 22:00 (Реалност)
Miz & Mrs. Сезон 2 - САЩ - 22:30 (Реалност)

Петък, 13 ноември

ALEX RIDER - IMDb TV - 3:01 ч. (Британски шпионски трилър)
СТАНАТЕ ВИ - Apple TV + - 3:01 ч. (Документи)
ТЕПЛО ОТКЛЮЧВА - Apple TV + - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
INSIDE PIXAR - Disney + - 3:01 ч. (Документи)
JAMES MAY: OH COOK - Amazon - 3:01 ч. (Документи)
МИНИОНИТЕ НА MIDAS - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма
АСТРОНАВТИТЕ - Nickelodeon - 19:00 (Комедия)
Черният списък сезон 8 - NBC - 20:00 (Драма)
КОЛЕДА НА ЛОЗАТА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Древни извънземни сезон 15 - История - 21:00 (Документи)

Събота, 14 ноември

КОЛЕДА НА КОЛЕЛА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЗАГАДКИ НА ИСТОРИЯТА - История - 21:00 (Документи)

Неделя, 15 ноември

The Crown Season 4 - Netflix - 3:01 ч. (Драма за периода)
РЕАГАНИТЕ - Време за показване - 20:00 (Документи)
E! Награди на People Choice - E! - 9 вечерта. (Показване на награди)
CANDY LAND - Храна - 21:00 (Състезание по готвене)
УБИЙСТВО НА СРЕДЕН БРЯГ - HBO - 22:00 (Документи)

Понеделник, 16 ноември

Punk'd Season 2 - Quibi - 03:01 ч. (Шега)
Кварталът сезон 3 - CBS - 20:00 (Комедия)
Боб (Сърца) Абишола сезон 2 - CBS - 20:30 ч. (Комедия)
Bull Season 5 - CBS - 21:00 (Правна драма)
Неговите тъмни материали сезон 2 - HBO - 21:00 (Фантастична драма)

Вторник, 17 ноември

The Boss Baby Сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
НИЕ СМЕ ШАМПИОНИТЕ - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
СПЕЦИАЛНАТА ПОЧИВКА НА ЛЕГО ЗВЕЗДНИТЕ ВОЙНИ - Disney + - 3:01 ч. (Sci-Fi анимационен специален)
NCIS сезон 18 - CBS - 20:00 (Криминална драма)
Сезон 3 на ФБР - CBS - 21:00 (Криминална драма)
ФБР: Най-издирван сезон 2 - CBS - 22:00 (Криминална драма)
ОСТРОВ ОТ ДЪБ - ИСТОРИЯ - 22:00 (Реалност)
BIG SKY - ABC - 22:00 (Криминален трилър)

Сряда, 18 ноември

Горчиви маргаритки сезон 2 - Netflix - 03:01 ч. (Драма)
ПРАЗНИЧЕН ДОМ ПРЕКРАТЯВАНЕ С Г-Н. КОЛЕДА - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
NO MAN'S LAND - Hulu - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ПРЕКРАСНИЯТ СВЕТ НА МИКИ МИШКА - Дисни + - 3:01 ч. (Анимационни за деца)
Изкован в огън Сезон 8 - История - 21:00 (Конкурс на реалността)
За живота Сезон 2 - ABC - 22:00 (Правна драма)
ИСТОРИЧЕСКОТО ДИВО - История - 22 ч. (Документи)

Четвъртък, 19 ноември

Supernatural: The Long Road Home - The CW - 20:00 (Специална презентация)
Jersey Shore Family Vacation Season 4 (Two-Hour Premiere) - MTV - 20:00 (Реалност)
Милион малки неща 3 сезон - ABC - 22:00 (Драма)

Петък, 20 ноември

ANIMANIACS (Рестартиране) - Hulu - 3:01 ч. (Деца анимирани)
Flavorful Origins (Китай) Сезон 3 - Netflix - 03:01 ч. (Документи)
ГЛАСОВЕ ОГЪН - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
MARVEL'S 616 - Disney + - 3:01 ч. (Документи)
ПАКЕТЪТ - Amazon - 3:01 ч. (Състезание за реалност)
МАЛКА БОРДА - Амазонка - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ВКУС НА КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Събота, 21 ноември

ВЕСЕЛА КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Неделя, 22 ноември

2020 American Music Awards - ABC - 20:00 (Награда)
ДОМАШНИ КОЛЕДИ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
БЕЛУСИ - Време за показване - 21:00 (Документален)
БЪДИ ВС. КОЛЕДА - Храна - 22 ч. (Състезание по готвене)

Понеделник, 23 ноември

RÉUNIONS - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Благодарим на милион сезон 2 - Quibi - 3:01 ч. (Документи)
ТОЗИ JOKA - Quibi - 3:01 ч. Сутринта (Stand-Up Docuseries)
ЧЕРЕН НАРЦИС - FX - 21:00 (Драма)

Вторник, 24 ноември

WONDERROOS - Netflix - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
The Haves And The Nots - СОБСТВЕН - 20:00 (Драма)
Мажоретки на Далас Каубои: Създаване на отбора Сезон 15 - CMT - 22:00 (Реалност)

Сряда, 25 ноември

СПАСЕНО ОТ Звънчето - Паун - 3:01 ч. (Sitcom)
Great Pretender Season 2 - Netflix - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
Seal Team Сезон 4 - CBS - 21:00 (Драма)

Четвъртък, 26 ноември

СЛУЖИТЕЛЯ НА ПОЛЯТА - HBO Max - 3:01 ч. Сутринта (драма)
СТИЛНО С ДЖЕНА ЛАЙОНС - HBO Макс - 3:01 ч. (Реалност)
TEXAS 6 - CBS пълен достъп - 3:01 ч. (Документи)
TERROR LAKE DRIVE - UMC - 3:01 ч. Сутринта (драма)

Петък, 27 ноември

НАД КОЛЕДА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Sugar Rush Christmas Season 2 - Netflix - 3:01 ч. (Конкурс за реалност)
Virgin River Season 2 - Netflix - 03:01 ч. (Драма)
ПРЕКРАСНИЯТ СВЕТ НА МИКИ МИШКА (премиера на слот във времето) - Дисни + - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
ДРАГА КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Събота, 28 ноември

НЕОБХОДИМ БРОЙ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ВЕСЕЛА ЛИДНА КОЛЕДНА СВАТБА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Неделя, 29 ноември

Местата на Пейтън - ESPN + - 3:01 ч. (Спортни документални серии)
ВЕДНЪЖ НА ОСНОВНА УЛИЦА - Цял живот - 20:00 (ТВ филм)

Понеделник, 30 ноември

LOVE SO BEAUTIFUL - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
КОЛЕДНИЯТ СПИСЪК - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Александър Скарсгард в The Stand

Декемврийски телевизионни премиери

Последната адаптация на пост-апокалиптичния роман на Стивън Кинг от 1978 г. The Stand най-накрая ще се появи в ефира (или поне стрийминг) през декември, когато Стойкатапремиери на CBS All Access. Въпреки че ще има много промени в изходния материал и минисериала от 1994 г. със същото име, феновете могат очаквайте да видите поне една готина камея от многодневното събитие на ABC с участието на Гари Синисе.

Вторник, 1 декември

ПРАЗНИЧНИТЕ ФИЛМИ, КОИТО МИ ПРАВИХА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
ГОЛЯМАТА ОБМЕН ЗА ПОДАРЪЦИ - YouTube - 11:03 ч. (Документи)
Могъщи круизни кораби сезон 3 - Смитсониън - 20:00 (Документи)
АТЛАС НА ПРОКЛЕТНИТЕ МЕСТА - NGC - 21:00 (Документи)
Нека направим сделка в праймтайм - CBS - 21:00 (Game Show Special)
Игра на знаменитости Face Season 1 Winter Premiere - E! - 10 вечерта. (Шоу)

Сряда, 2 декември

ИЗВЪНЗЕМНИ СВЕТОВЕ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (наука)
88-та годишна Коледа в Рокерфелер Център - NBC - 20:00 (Специални празници)
ТРАФИКИРАН С МАРИАНА ВАН ЦЕЛЕР - National Geographic Channel - 21:00 (Реалност)
SEAL Team 4 сезон - CBS - 21:00 (Криминална драма)
БЕБЕ БОГ - HBO - 21:00 (Специален)
Court Cam сезон 3 - A&E - 21:00 (Реалност)
ТРАФИКИРАН С МАРИАНА ВАН ЦЕЛЕР - NGC - 21:00 (Реалност)
СПАСИТЕЛНА КАМЕРА - A&E - 21:00 (Реалност)

Четвъртък, 3 декември

ОБЩИТЕ - Сънданс сега - 3:01 ч. (Научно-фантастична драма)
ПОДАРЪКЪТ МИ: КОЛЕДНА СПЕЦИАЛНОСТ ОТ КЕРИ ДЪРВО - HBO Макс - 3:01 ч. Сутринта (специален празник)
HEAVEN'S GATE: КУЛТЪТ НА КЛУТОВЕ - HBO Max - 3:01 ч. Сутринта (True Crime Docuseries)
СТИЛНО С ДЖЕНА ЛАЙОНС - HBO Макс - 3:01 ч. (Мода)
PINKFONG WONDERSTAR - YouTube - 12:00 ч. (Деца)
Смърт в рая сезон 5 - Ovation - 19:00 (Документи)
Бойни ботове: Завръщане на ботовете сезон 5 - Откритие - 20:00 (Конкурс на реалността)
Прелистване през Америка сезон 2 - HGTV - 20:00 (Обновяване на дома)
Barrett-Jackson Revved Up Season 2 - FYI - 21:00 (Реалност)
Мистерии на изоставения сезон 8 - Наука - 21:00 (Документи)
Хора от блатото: Нашествие на змия сезон 2 (двучасова премиера) - История - 21:00 (Реалност)
Време за убиване (премиера в средния сезон) - ID - 21:00 (Документи)
ДЕКОДИРАНИ ЗАГОВОРИ - Наука - 22:00 (Документи)
СЛУЧАИ ЗА УБИЙЦИ - A&E - 22:00 (Документи)
РАКЕТА ОКОЛО XMAS ДЪРВОТО - Discovery - 22:00 (Документи)
Шоуто на филмите (Timeslot Premiere) - SyFy - 23:00 (Comedy Improv)

Петък, 4 декември

ЗЕМЯ НОЩ В ЦВЯТ - Дисни + - 3:01 ч. (Природа)
Big Mouth Season 4 - Netflix - 3:01 ч. (Анимация за възрастни)
Голямото британско шоу за печене сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по готвене)
SELENA: СЕРИЯТА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
STILLWATER - Apple TV + - 3:01 ч. (Анимационна комедия)
ЗЕМЯ НОЩ В ЦВЯТ - Apple TV + - 3:01 ч. (Документи)
ТВЪРДИТЕ МОМЧЕТА - Хулу - 3:01 ч. (Мистериозен трилър)
DEUTSCHLAND 89 - Hulu - 3:01 ч. Сутринта (шпионски трилър)
Brassic Season 2 - Hulu - 03:01 ч. (Комедия)
Ъглов газ, анимиран сезон 3 - IMDb TV - 3:01 ч. Сутринта
СИНОВЕ НА ПОЧВАТА - Амазонка - 3:01 ч.
BHAAG BEANIE BHAAG - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (комедия)
Doc McStuffins: The Doc Is In - Disney Junior - 19:30 (Детски специални)
Твърде близо за Коледа - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
MacGyver сезон 5 - CBS - 20:00 (Екшън приключение)
Magnum P.I. Сезон 3 - CBS - 21:00 (Екшън драма)
Blue Bloods Сезон 11 - CBS - 21:00 (Полицейска процедура)

Събота, 5 декември

ЗАДЪРЖАНЕ - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
НЕКА СЕ СРЕЩАМЕ НА КОЛЕДНА ВЕЧЕР - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
СПАСЯВАНЕ НА БЕБЕШИМОНТ - BBC Америка - 20:00 (Документи)
КОЛЕДА В ЕВРЕГРИН: ЗВАНИТЕ ЗВЪНЯТ - Отличителна черта - 20:00 (ТВ ФИЛМ)
В КАКВО ЖИВЕЕШ? МЕЖДУНАРОДЕН - HGTV - 21:00 (Реалност)
НАЙ-УЖАСВАЩО С JASON HAWES - Пътуване - 21:00 (Реалност)

Неделя, 6 декември

90-дневен годеник сезон 8 - TLC - 20:00 (Реалност)
Power Book II (премиера на средния сезон) - Starz - 20:00 (Драма)
Истински домакини от Атланта сезон 13 - Браво - 20:00 (Реалност)
КОЛЕДА ВСИЧКО СЛЕД - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
КОЛЕДА, КОЯТО НАПИСА - Отличителна марка - 20:00 (ТВ филм)
Въздушни воини сезон 7 - Смитсониън - 21:00 (Документи)
Американско чудовище сезон 6 - ID - 21:00 (Документи)
Безсрамен сезон 11 - Време за показване - 21:00 (Драма)
ВАШАТА ПОЧЕТ - Време за показване - 22:00 (Драма)

Понеделник, 7 декември

Lazor Wulf Сезон 2 - Плуване за възрастни - 12 ч. (Анимация за възрастни)
СТАЯ 2806 - Netflix - 3:01 ч. (Документи)
ПОДХОДЯЩО МОМЧЕ - телевизия Acorn - 3:01 ч. Сутринта (драма
LIGHT SPEED - YouTube - 3:01 ч. (Документи)
Master Minds Season 2 - GSN - 16:00 (Състезание)
ПЛОЩАДА ДЯДО КОЛЕДА - Живот - 20:00 (ТВ филм)
Пътеводител на американски аристократ за велики имения (премиера на средния сезон) - Смитсониън - 21:00 (Документи)
Bizarre Foods сезон 9 - готвене - 22:00 (Реалност)
МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ - NBC - 22:01 ч. (Драма)

Вторник, 8 декември

LOVESTRUCK В ГРАДА - Netflix - 3:01 ч. (Корейски романс)
Г-н Иглесиас: Част 3 - Netflix - 03:01 ч. (Комедия)
Убийство в сърцето на Сезон 3 - ID - 22:00 (Документи)

Сряда, 9 декември

Шоуто на голямото шоу: Коледа - Netflix - 3:01 ч. (Комедия)
РАЗРЕЗЪТ НА ХИРУРГА - Netflix - 3:01 ч. (Реалност)
ИЗПИТВАНЕТО НА КРИСТИНА КИЛЪР - HBO Макс - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Предизвикателството сезон 36 - MTV - 20:00 (Състезание)
Големият коледен светлинен бой 8 сезон - ABC - 20:00 (Състезание)
НАРКО ВОЙНИ - NGC - 22:00 (Документи)

Четвъртък, 10 декември

ALICE IN BORDERLAND - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
HOUSE OF HO - HBO Max - 3:01 ч. (Реалност)
Summer Camp Island Season 3 - HBO Max - 3:01 ч. (Анимация за деца)

Петък, 11 декември

ВЪЗРАСТЕН МАТЕРИАЛ - HBO Макс - 3:01 ч. (Драма)
THE WILDS - Amazon - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Клифърд Голямото червено куче сезон 3 - Амазонка - 3:01 ч. (Анимация за деца)
Мадагаскар: Малък див сезон 2 - Hulu - 3:01 ч. (Детска анимация)
МЕСОТО, КОЕТО ОСТАВАТЕ ОТСЛЕД - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Drama Limited Series)
Любопитен Джордж сезон 13 (премиера в средния сезон) - Паун - 3:01 ч. (Анимация за деца)
Къде е Уолдо сезон 2 - Паун - 3:01 ч. (Анимация за деца)
ГОЛЯМОТО ШОУ НА BABY SHARK! - Nickelodeon - 12:30 ч. (Детска анимация)
ИНН ЛЮБОВ ПО КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
ЛЮБОВ, СВЕТЛИНИ, HANUKKAH! - Отличителна черта - 20:00 (ТВ филм)
The Christmas Caroler Challenge Season 2 - The CW - 20:00 (Конкурс на реалността)
Занаят в Америка сезон 12 - PBS - 21:00 (Документи)

Събота, 12 декември

КОЛЕДНАТА УСТАНОВКА - Цял живот - 20:00 (ТВ филм)

Неделя, 13 декември

ПРАЗНИК ЗА ЗАХАР И ПОДПРАВКИ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
КОЛЕДА ИДВА ДВА пъти - през целия живот - 20:00 (ТВ филм)
TIGER - HBO - 21:00 (Спортни документи)
Pennyworth Season 2 - Epix - 21:00 (Драма)

Понеделник, 14 декември

Хилда Сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Детска анимация)
МАЛКИ ПРИЛОЖНИ НЕЩА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
RÉUNIONS - Acorn TV - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Вкус - MTV - 19:00 (Comedy Improv)
LONESTAR КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
Celebrity IOU сезон 2 - HGTV - 21:00 (Реалност)
ВЛАЧЕТЕ ТОЗИ ДОМ - FYI - 21:00 (Реалност)

Вторник, 15 декември

ЧЕРНО-БЯЛА СЦЕНА - Amazon - 3:01 ч. Сутринта (Реалност)
Song Explorer Season 2 - Netflix - 03:01 ч. (Документи)

Сряда, 16 декември

The Expanse Season 5 - Amazon - 3:01 ч. Сутринта (Sci-Fi)
ANITTA: MADE IN HONÓIO - Netflix - 3:01 ч. (Музикални сериали)
ПРЕКРАТЕТЕ ВСИЧКО: ИСТОРИЯТА НА РОК В ЛАТИНСКА АМЕРИКА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (Документи)
КАК ДА СУПИМ КОЛЕДА: СВАТБАТА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
RIPPER - Netflix - 3:01 ч. (Документи за престъпления)
РАБОТА - Netflix - 3:01 ч. (Корейска драма)
PIKE'S PEAK: НА РЪБА - MotorTrend - 3:01 ч. Сутринта (Docuseries)

Четвъртък, 17 декември

СТЕНДЪТ - CBS пълен достъп - 3:01 ч. Сутринта (фантастична драма)
ОБЩ КОНТРОЛ - Сънданс сега - 3:01 ч. (Драма)
Death In Paradise Сезон 6 - Ovation - 19:00 (Документи)

Петък, 18 декември

EL CID - Amazon - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Голямото турне сезон 5 - Амазонка - 3:01 ч. (Документи за автомобили)
Дом за Коледа сезон 2 - Netflix - 3:01 ч. (Романтична комедия)
SWEET HOME - Netflix - 3:01 ч. (Ужас)
ON POINTE - Дисни + - 3:01 ч. (Танцова документация)
Blaze And The Monster Machines сезон 6 - Nickelodeon - 11:30 ч. (Детска анимация)
КОЛЕДА В МЕНЮ - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Събота, 19 декември

КОЛЕДНА БОРСА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
КОЛЕДЕН КАРУСЕЛ - Отличителна черта - 20:00 (ТВ филм)

Неделя, 20 декември

КОЛЕДНА ПАУЗА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
КРОСС НА КРОС НА ДЪРЖАВА - Отличителна черта - 20:00 (ТВ филм)
Неочакван сезон 4 - TLC - 22:00 (Реалност)

Понеделник, 21 декември

ПРОЖЕКТОРИ НА КОЛЕДА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)
ПАРАНОРМАЛЕН ДЕКЛАСИФИЦИРАН - Пътуване - 22:00 (Реалност)

Вторник, 22 декември

LOVESTRUCK В ГРАДА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
РЕЙМ ВРЕМЕТО НА ГРАД СИНГАЛОНГИ - Netflix - 3:01 ч. (Детска анимация)
КОЛЕДНАТА ВИСОКА ЗАБЕЛЕЖКА - Netflix - 20:00 (ТВ филм)

Сряда, 23 декември

Разделена къща сезон 3 - UMC - 03:01 ч. (Драма)
КОЛЕДА НА ЗАМЪКА - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Четвъртък, 24 декември

SHADOW LINES - Sundance Now - 03:01 ч. (Драма)

Петък, 25 декември

BRIDGERTON - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
Галерия Дисни: Мандалорският сезон 2 - Дисни + - 3:01 ч. (Документи)
МОЯТ СЛАДКИ ПРАЗНИК - Доживот - 20:00 (ТВ филм)

Събота, 26 декември

Бързи и яростни шпионски състезатели Сезон 3 - Netflix - 03:01 ч. (Детска анимация)
Отивам! Отивам! Кори Карсън сезон 3 - Netflix - 3:01 ч. (Анимация за деца)
Letterkenny Season 9 - Hulu - 03:01 ч. (Комедия)
Guy's Ranch Kitchen сезон 4 - Храна - 12 ч. (Състезание по готвене)

Неделя, 27 декември

МАСКИРАНИЯТ ТАНЦОР - Лисица - 20:00 (Състезание)

Понеделник, 28 декември

ЛЮБОВ ТАКА КРАСИВА - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ПРАВОСЪДИЕ НА АТЛАНТА - ИД - 21:00 (Реалност)
Детско първенство по печене - Храна - 21:00 (Състезание)

Вторник, 29 декември

7 Little Johnstons сезон 8 - TLC - 20:00 (Реалност)
Moonshiners Season 2 - Discovery - 21:00 (Реалност)
LONESTAR ПРАВО - Откриване - 22:00 (Реалност)
УЛИЦИ НА МЕЧТИ С MARCUS LEMONIS - CNBC - 22:00 (Документи)
Залагане на супермаркет сезон 3 - Храна - 22:00 (Състезание)

Сряда, 30 декември

BEST LEVTOVERS EVER - Netflix - 3:01 ч. (Състезание по готвене)
Transformers: War for Cybertron Trilogy Season 2 - Netflix - 03:01 ч. (Детска анимация)
EQUINOX - Netflix - 3:01 ч. Сутринта (ужас)
Vikings Season 6 - Amazon - 3:01 ч. (Историческа драма)
Моят 600-lb Life Season 9 - TLC - 20:00 (Реалност)
Истинска убеденост сезон 3 - ИД - 11:00 (Документи)

Четвъртък, 31 декември

Смразяващи приключения на Сабрина сезон 4 - Netflix - 3:01 ч. (Свръхестествен ужас)
Семейният бизнес на Карл Вебер, сезон 2 (премиера в средния сезон) - BET + - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ПОЧИСТВАНЕ - Сънданс сега - 3:01 ч. (Драма)
ГЛЕДАЧАТА - AMC + - 3:01 ч. Сутринта (драма)
ОПАСЕТЕ СЕ ОТ СЪБИТЕЛЯ - ИД - 8 ч. (Реалност)

Iain Armitage в Young Sheldon

Все още дати, които трябва да бъдат обявени

Разглеждайки горния списък, вероятно сте забелязали, че някои от най-големите предавания по телевизията липсват. Изброените по-долу предавания (които са само върхът на айсберга) все още не обявяват дата на връщане в този момент, но проверете отново, тъй като списъкът ще бъде актуализиран веднага след като бъдат направени съобщения.

Анатомия на Грей - ABC
All Rise - CBS
Сървайвър - CBS
Синя кръв - CBS
Ню Амстердам - ​​NBC
Космос: Възможни светове - FOX
Маскираната певица - ЛИСИЦА
Американска история на ужасите - FX
Поза - FX
Маите М.К. - FX

Все още има много неизвестни за това какво ще се случи с телевизията тази есен, но можете да очаквате да видите най-новата информация веднага щом е налична тук в CinemaBlend.